Viagra

Piesaki dziesmu

Viena no Jauns Sākums lielākajām vērtībām ir Latviešu autoru dziesmas. Uzsākot otra pielūgsmes DVD plānošanu svarīgi ir atlasīt pareizās dziesmas, tapēc aicinam pielūgsmes dziesmu autorus vai viņu draugus ieteikt dziesmas, kuras iekļaut otrajā DVD.
Iespējams, ka Tu raksti dziesmas un Tavas dziesmas dzied Tavā draudzē, jauniešu vakarā vai draugu pulkā. Varbūt ka Tu raksti dziesmas, bet par to vel neviens nezin. Šī ir Tava iespēja dalīties ar to, ko Dievs Tev ir devis.
Varbūt Tu neraksti dziesmas, bet zini kādu, kas to dara. Tu vari pastāstīt šim cilvēkam par dziesmu pieteikšanu Jauns Sākums Pielūgsmes DVD vai arī pieteikt dziesmu viņa vietā.

Svarīgi atcerēties pāris lietas

- Dziesmai jābūt sarakstītai latviešu valodā – Tā nedrīkst būt pārtulkota no citas valodas.
- Tai ir jābūt pielūgsmes dziesmai.
- Dziesmai jābūt fiksētai audio vai video ierakstā vai rakstītai ar notīm. Audio ierakstam nav jābūt ar pilnu grupu un studijā tapušam. Pietiks ar mājās datorā ierakstītu balsi akustiskās ģitāras, klavieru vai tamlīdzīgā pavadījumā. Ierakstam mierīgi vari izmantot datorā iebūvētu, vai pieslēgtu mikrafonu, nofilmēt ar fotoaparātu, telefonu vai ierakstīt diktofonā. Svarīgi, lai varētu dzirdēt un saprast kā dziesma skan.
- Ja dziesma nav pierakstīta ar notīm, tad iesūtot ierakstu vajadzetu pievienot arī dziesmas vārdus rakstītā versijā, kā arī precīzu dziesmas nosaukumu un autoru. Ja mūzikai un vārdiem ir dažādi vai vairāki autori – neaizmirsti norādīt visus.
- Iesūtot dziesmu pievieno arī īsu aprakstu par to kā dziesma ir tapusi. Varbūt ir kāds īpaš stāsts?
- Viens autors var pieteikt neierobežotu skaitu dziesmas.
- Dziesmas tiks apkopotas un nodotas izvērtēšanai. Vērtētāji būs daudz dažādi jaunieši, kas katrs izteiks savu viedokli par apkopotajām dziesmām. Dziesmas, kas saņems visvairāk pozitīvu vērtējumu tiks iekļautas Jaunas Sākums otrajā pielūgsmes DVD

Kapēc dziesmu autoriem ir izdevīgi piedalīties

- Pirmkārt, lai dalītos ar talantu, ko Dievs ir dāvinājis. Vai nebūtu jauki, ja Tavu dziesmu dziedātu ne tikai Tavi draugi, bet tā būtu zināma arī citās draudzēs Latvijā un pat ārpus tās.
- Otrkārt, lai dotu savu ieguldījumu kristīgās mūzikas un pielūgsmes mūzikas attīstībā Latvijā. Mēs ļoti daudz dziedam tulkotas dziesmas, ko pazīst visur pasaulē. Taču tulkojot dziesma bieži zaudē savu oriģinālo nozīmi. Un galu galā – kurš cits dziedās Latviešu dziesmas latviski ja ne mēs – Latvieši.
- Reģistrējoties Akka/Laa autoriem ir iespēja saņemt autoratlīdzību par savām dziesmām gan no DVD izdošanas, gan vēlāk, no atskaņošanas radio, jo Jauns Sākums komanda uzskata, ka ir būtiski nokārtot arī visus autortiesību jautājumus, tapēc par DVD izdošanu tiek nomaksātas visas autortiesības nepieciešamajā apmērā.

Kā iesniegt dziesmas

Lai pieteiktu dziesmu – sūti to uz Jauns Sākums e-pasta adresi, vai ieraksti diskā un nogādā personīgi Rīgā, Vilandes ielā 9. Pirms tam gan vēlams sazināties ar projekta izpildproducentu Tomu Ašnevicu Ja dziesmu iesūtīšana sagādā problēmas – droši rakstiet, zvaniet, runājiet ar mums un atradīsim veidu kā to nokārtot.

Neizdevās atrast?

Izmanto meklētāju, lai atrastu informāciju šajā lapā:

Joprojām neizdevās atrast? Uzraksti mums un pajautā.

Ierakstu arhīvs

Ieraksti sakārtoti pēc pievienošanas datuma